5 miejsc, które warto odwiedzić z dzieckiem

dziecko na placu zabaw

W Polsce powstaje coraz więcej miejsc tworzonych z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach. Znaleźliśmy dla Was 5 prawdziwych perełek! Na naszej liście jest kameralna bawialnia, bajkowe muzeum oraz miasto, które dzieci mogą przejąć we władanie!

5 miejsc, które warto odwiedzić z dzieckiem

  1. Małe Miasto w Krakowie – to coś więcej niż sala zabaw! Właściciele przemyśleli je w każdym calu, a na dzieci czekają estetyczne wnętrza, piękne zabawki oraz mnóstwo zabawy związanej z odgrywaniem ról.
  2. Gili Gili w Katowicach – to kameralna bawialnia, której zadaniem jest pobudzanie dziecięcych zmysłów. Nie ma tu nadmiaru bodźców, ale jest dobry design! Napijecie się tam dobrej kawy lub zorganizujecie dziecięce urodziny! @giligili_bawialnia
  3. Jungle Academy w Warszawie – wspaniałe miejsce na mapie Warszawy, które oferuje nie tylko miejsce do dzikiej zabawy! W Jungle Academy dzieci mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych lub warsztatach aktorskich. Zabierzcie tam dzieci, gdy wszyscy macie dużo energii. Pobiegacie!
  4. Bajka Pana Kleksa w Katowicach – jedno z najciekawszych muzeów dla dzieci, które w rzeczywistości jest miejscem pełnym zabawy. Na miejscu czeka na Was 8 stref tematycznych oraz ponad 1000m² łamigłówek, eksperymentów oraz zagadek związanych z postaciami z książki Jana Brzechwy. @bajka_pana_kleksa
  5. Muzeum dla Dzieci w Warszawie – to odział Państwowego Muzeum Etnograficznego, gdzie stale organizowane są wydarzenia oraz wystawy dla dzieci i rodziców. Warto być na bieżąco z warsztatami, które oferują!

Znacie jeszcze jakieś nietuzinkowe miejsca dla dzieci? Podzielcie się nimi z Nami! Być może nasza lista „5 miejsc, które warto odwiedzić z dzieckiem” stanie się o wiele dłuższa?! Mamy taką nadzieję.

Przeczytaj także: Zabawy dla dzieci na dworze

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!