Polki na instagramie – które mamy warto obserować?

instagram

Instagram pęka w szwach! Które Polki na instagramie warto śledzić, by dowiedzieć się czegoś nowego, zainspirować się aktywnościami z dziećmi i przeczytać kilka szczerych słów?

  1. @magda_i_sasanki – Mama Gabrieli i Heleny, która zainspiruje Was swoimi aktywnościami związanymi ze sztuką w życiu dzieci! To urocze i ciepłe konto, które przekona Was, jak łatwo można wprowadzić do domu estetykę, sztukę oraz piękną muzykę!
  2. @jasne_momenty – autorką jest mama dwóch chłopców i pedagog specjalny. Zdjęcia Ani zachwycają prostotą i pięknem. Dowiedzie się dzięki niej o świetnych książkach i znajdziecie pomysły na aktywności.
  3. @soie.pl -konto stworzone z myślą o modzie! Magda zachęca do świadomych zakupów i prezentuje wspaniałe klasyczne zestawy mieszające ciuchy polskich marek z second handami!
  4. @neuronyszaleją – Paulina oferuje mózgowe ABC dla rodziców. Jej konto pełne jest nowinek o rozwoju dzieci, pracy ich mózgu oraz ciekawych zabaw.
  5. @polalubera – mama trójki dzieci i dziennikarka. Jej konto to zbiór kadrów z pięknych miejsc. Pola Madej-Lubera zachęci Was do wizyt w muzeach oraz galeriach sztuki, a także małych i dużych podróży.
  6. @monika.krainska – Monika wyprowadziła się z miasta i przedstawia wszystkim chętnym świat życia na wsi! Piękne widoki i dużo dobrych słów!
  7. @mamygadzety.pl – ta mama sprawdza dla Was wszystkie akcesoria, które mogą przydać się w wyprawce maluszka lub opiece nad starszym dzieckiem. Na jej blogu znajdziecie opinie o fotelikach rowerowych, wózkach, czy zabawkach!

Jakie jeszcze Polki na instagramie warto obserwować?

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!