Redakcja

Agata Jankowiak

Agata Jankowiak

Na co dzień zawodowo świadczy usługi wirtualnej asysty, kocha organizować, wspomagać przedsiębiorców w funkcjonowaniu oraz pisać merytoryczne artykuły i posty. Prywatnie mama cudownych, żywiołowych bliźniąt: Karolci i Antosia oraz fanka sportu.

Dowiedz się więcej
Agnieszka Górecka

Agnieszka Górecka

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a prywatnie mama dwójki dzieci. Zwolenniczka "rodzicielstwa przez zabawę" oraz "wychowania w sztuce"! Wielbicielka podróży i wspólnego gotowania.

Dowiedz się więcej
Agnieszka Bartosz

Agnieszka Bartosz

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Gospodarki i Administracji Publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pasjonatka planowania i zarządzania strategicznego. U niej wszystko musi być dokładnie przemyślane i poukładane. Miłośniczka pisania, artystyczna dusza, która uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Kocha modę i gotowanie. Prowadzi własnego bloga parentingowego My Baby Bumm. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dziewczynek Lili i Wiki. Trzeci Synek w drodze!

Dowiedz się więcej
Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Od 4 lat związana zawodowo z marketingiem internetowym. Prywatnie mama rocznej Antoniny. Urodzenie dziecka było motorem napędowym do zdobywania ciągle nowej wiedzy z zakresu macierzyństwa, rozwoju niemowląt i wychowania. Uwielbia góry i wycieczki rowerowe.

Dowiedz się więcej