Jak spłodzić dziewczynkę?

Dziecko w szarej czapeczce trzymające w ręce szarego misia

Rodzice decydujący się na dziecko w wielu przypadkach, szczególnie gdy chodzi o drugie dziecko, a pierworodnym był chłopiec, zastanawiają się nad znalezieniem sposobu na dziewczynkę. Sen z powiek spędza parom szukanie metody na córkę.

Co zrobić żeby urodziła się dziewczynka? Kiedy się kochać żeby była dziewczynka? Jaką dietę stosować, aby znaleźć sposób na córkę? Niestety w wielu wypadkach to sie nie uda, ponieważ płeć dziecka nie zależy od indywidualnych preferencji. Nie warunkują jej czynniki, na które mamy wpływ. W Internecie krąży jednak wiele metod i sposobów na spłodzenie dziewczynki. Przyjrzyjmy się im zatem dokładniej, a może znajdziemy w tym nasz złoty środek na dziewczynkę?

Dieta na dziewczynkę, płodność, seks i owulacja?

My kobiety możemy jednak troszkę pomoc matce naturze. Poprzez właściwą dietę, śledzenie swojej płodności, właściwą pozycje seksualna czy termin owulacji, a nawet patrząc na chiński kalendarz. Czy dieta naprawdę może nam pomóc gdy staramy się o córkę? Gdy w pochwie występuje środowisko kwaśne mamy większą szansę na spłodzenie dziewczynki. Wpływ na to ma również dieta…

Przepis na córkę

Jakie produkty powinny wchodzić w menu kobiety starającej się o córkę? Makarony, produkty mączne, mięso, jaja, słodycze, wszelkiego rodzaju tłuste sery. Jeżeli chodzi o napoje wybieramy herbatę i kawę. Tą dietę zdecydowanie odradziłby nam każdy dietetyk i znawca zdrowego stylu życia. Nie jest to zbyt zdrowa dieta. 

Pozycja na dziewczynkę?

Jak zrobić córkę? Czy istnieje pozycja seksualna sprzyjająca staraniom o córę? Pary chcące spłodzić dziewczynkę powinny wybierać pozycje standardowe. Dodatkowo unikajmy głębokiej penetracji. Plemniki żywotniejsze wyeliminują tym samym polemiki z chromosomem Y i pierwsze dotrą do komórki jajowe,j przyczyniając się do stworzenia nowego życia- poczęcia kobiety.

P jak Płodność

Sposób na dziewczynkę to współżycie przed owulacją? 2-3 dni przed szczytem kobiecej płodności. Dlaczego akurat wtedy? Ponieważ plemniki z chromosomem X to plemniki żywotniejsze i silniejsze. Tylko one przetrwają w pochwie kobiety i podczas owulacji mogą przyczynić się do zapłodnienia komórki jajowej.

Orgazm w planowaniu córki

Kolejny sposób na dziewczynkę? Brak orgazmu u kobiety starającej się o córkę? Dlaczego to ma wpływ na urodzenie małej damy? Odpowiedź jest prosta- orgazm u kobiety może zmienić kwaśne środowisko w pochwie na bardziej zasadowe i tym samym sprzyjające „męskim” plemnikom. 

Kalendarz chiński, a planowanie dziewczynki

W planowaniu ciąży ważne jest prowadzenie kalendarzyka małżeńskiego jak i według chińskich wierzeń planowanie daty poczęcia córki zgodnie z regułami chińskiego kalendarza. W wyznaczeniu daty pomóc ma nam orientacja w fazach księżyca oraz co ciekawe wiek matki. 

Przepis na dziewczynkę wydaje się więc prosty- dieta bogata w produkty zakwaszające organizm, współżycie na 2-3 dni przed terminem owulacji, koniecznie w terminie zgodnym z chińskim kalendarzem. Do tego standardowe pozycje seksualne, bez porywów i wielkich uniesień, a nasze marzenie o dziewczynce staje się jakoś bardziej przyziemne. 

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!

Udostępnij artykuł, dziękujemy!