Idealny serial na Netflix dla przyszłych rodziców

Nowe seriale na netflixie

„Niemowlęta” to idealny serial dokumentalny dla przyszłych rodziców oraz dla par, które już posiadają dzieci. Serial o niemowlętach przedstawia serię ciekawych zagadnień dotyczących dzieci z całego świata. Mamy okazję wraz z różnymi rodzinami przeżywać pierwsze kroki, posiłki i niezwykłe emocje. To wszystko oparte o naukowe komentarze i aktualną wiedzę medyczną. Często zaskakującą i pełną nieoczekiwanych obserwacji.

Fantastyczny serial o niemowlętach

Dzięki pionierskiej pracy naukowców z całego świata otrzymujemy świetnie zrealizowany serial dokumentalny, który pozwala poznawać tajemnice ludzkiego istnienia. Każdy odcinek przedstawia inne ciekawe zganienie, które spędzało badaczom sen z powiek. Tematy jakie porusza dotyczą życia każdego rodzica to znaczy, nauka chodzenia, sen dziecka, czy pierwsze słowa. Poznajemy świat niemowląt z zupełnie innej perspektywy. Dzięki serialowi przyglądamy się badaniom np. tym przeprowadzone przez naukowców, takich jak profesor Ruth Feldman w Izraelu i jej przełomowe odkrycie, że wzrost poziomu oksytocyny, który występuje u młodych matek, może również podnieść się u ojców oczekujących na swoje dziecko oraz profesor Susan Lynch z San Francisco, która odkryła, że dzieci mieszkające z psami i kotami są lepiej chronione przed astmą i alergiami.

Nauka o człowieku

Serial o niemowlętach to świetny sposób, żeby zrozumieć swoje dziecko, jego perspektywę. „Niemowlęta” są zrealizowane jako ciekawa, poruszająca i otwierająca oczy lekcja, nie trzeba mieć własnych dzieci, aby ją docenić.

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!

Udostępnij artykuł, dziękujemy!