Zdrowe bułki dla całej rodziny – Bułki PanPiek

Poszukujesz pieczywa, a najlepiej bułek dla Ciebie i Twojej rodziny? Dbasz o to, żeby Twoje dziecko jadło jak najlepszej jakości produkty? Jak się okazuje możesz mieć dostęp do takich produktów kiedy tylko chcesz! Na rynku pojawiły się bułki z dużą zawartością błonnika i to w wielu wersjach!

Polacy od wielu lat promują Polskie produkty! Coraz więcej firm korzysta z produktów właśnie Polskiego pochodzenia. Czy to popularne w naszym kraju jabłka czy też.. składniki do bułek. Jednym z dostawców zdrowego pieczywa w Polsce jest Zakład Pieczywa Mrożonego PanPiek. To jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie! Posiada nowoczesny sprzęt, który zapewnia produkcję praktycznie 300.000 sztuk świeżych bułek każdego dnia!  Zakład PanPiek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarcza produkty bogate w błonnik mikronizowany.

Błonnik mikronizowany

Proces mikronizacji błonnika zwiększa jego powierzchnię czynną, zapewniając większą skuteczność i lepszą przyswajalność. Błonnik łatwo absorbuje wodę, przez co pęcznieje i wypełnia żołądek, zapewniając uczucie sytości i zmniejszając uczucie głodu. Ogranicza wchłanianie zbędnych kalorii z pożywienia i zapobiega gwałtownym wzrostom poziomu cukru we krwi. Dzięki temu wspomaga proces odchudzania i redukcję tkanki tłuszczowej. Reguluje pracę jelit, pełniąc rolę balastu. Zapobiega zaparciom, wspomaga odbudowę mikroflory jelitowej oraz oczyszczanie organizmu z toksyn i zalegających, niestrawionych resztek pokarmowych. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.

Bułki dla dzieci

A co to wszystko oznacza? Produkty PanPiek są idealne dla dzieci! Ale nie tylko. Wzbogacone są dodatkiem witaminy D, co dodatkowo sprzyja zdrowej diecie naszych dzieci. Bułki te są doskonałe dla każdego! Dla rodziców, dziadków i dzieciaków. To idealne rozwiązanie na pożywne śniadanie dla całej rodziny! A do szkoły? Twoje dziecko może wziąć pyszną słodką bułkę z czekoladą, bogatą w witaminy i składniki odżywcze. Zamiast przesłodzonej sztucznie czekolady, może zejść słodką i smaczną bułką.

W ofercie zakładu znajduje się także bułki na słono z kabanosem. Idealne dla każdego mężczyzny, który lubi chłopską przekąskę. Dla kobiety świetnym wyborem może być bułka błonnik plus, która zawiera aż 6,6% błonnika! Z kolei dla seniora wartym uwagi wyborem jest bułka IG z obniżonym indeksem glikemicznym, dedykowana również dla osób borykających się z cukrzycą.

Nagrody PanPiek

PanPiek otrzymał szereg nagród w programie „Doceń Polskie”, gdzie między innymi bułka słodka z czekoladą czy błonnik plus zgarnęły maksymalną ilość punków otrzymując certyfikat „Top Produkt”. Może pochwalić się także certyfikatem „Czysta Etykieta”, co oznacza, że nie zawiera w sobie żadnych niepotrzebnych i szkodliwych składników lub dodatków. A na koniec warto dodać, że otrzymał również logo „Produkt Polski”. Wszystkie składniki, a w tym wyżej wspomniany błonnik są również z Polski. Sama marka jest w 100% Polskim kapitałem.

Odwiedź stronę PanPiek: www.panpiek.pl

Już teraz możesz zapytać swojego sprzedawcę o bułki z błonnikiem! Jeżeli są w Twoim sklepie to prawdopodobnie pochodzą one z zakładu PanPiek!

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!

Udostępnij artykuł, dziękujemy!