MRespekta – Polska luksusowa marka odzieży dla kobiet

W ostatnich tygodniach coraz częściej w internecie pojawia się nowa Polska marka z odzieżą premium dla kobiet. W luksusowym sklepie znaleźć można elegancką odzież, której projektantką jest Małgorzata Respekta, na co dzień prowadząca także ośrodek szkoleń GREMA. Dowiedz się więcej o marce, która już rozchwytywana jest przez znane polskie i zagraniczne artystki. 

Przedsiębiorcza Małgorzata Respekta, którą można poznać bliżej w wywiadzie udzielonym na łamach portalu Miasto Kobiet, opowiada o pomyśle na markę, grupie docelowej, a co najważniejsze o inspiracjach na nowe kolekcje, które regularnie pojawiają się na sklepie. MRespekta powstała w 2021 roku i szybko zwróciła na siebie uwagę znanych celebrytek takich jak Natalia Kukulska, Olga Bołądź czy Agnieszka Woźniak-Starak. Znane Polki  zauważyły nietuzinkowość, nieszablonowe podejście i jakość w każdym, nawet najdrobniejszym detalu wszystkich projektów, które idealnie wpasowały się w obecne trendy. Zainteresowanie widać też po profilu na Instagramie, któremu regularnie przybywa obserwujących. 

Natalia Kukulska wystąpiła w marynarce ZARINA na koncercie charytatywnym w Warszawie. A Olga Bołądź i Agnieszka Woźniak pojawiły się w znanym i lubianym programie Dzień Dobry TVN. 

MRespekta: Luksusowy Polski sklep

MRespekta bez wątpienia zalicza się do luksusowych sklepów w Polsce. W szczególności warto zwrócić uwagę na marynarki, które są jednym z najpopularniejszych produktów. W jednej z nich, a konkretnie w marynarce Warda wystąpiła influencerka Eva Flourence, która w marynarce WARDA pojawiła się na okładce popularnego czasopisma dla nowoczesnych kobiet – GRAZIA. Projekty marynarek w sklepie MRespekta są zdecydowanie nieszablonowe i trudno znaleźć podobne na rynku, zwłaszcza polskim. A przypomnijmy, że wszystkie projektuje autorka sklepu, Małgorzata Respekta

Prócz wspomnianych marynarek, które wykonane są głównie z wełny, znaleźć można również luksusowe spódnice, ekskluzywne koszule, kamizelki czy spodnie. Pani Małgorzata łączy pasję jaką jest projektowanie i tworzenie własnych stylizacji z prowadzeniem drugiej działalności w ośrodku szkoleniowym GREMA. Więcej można poczytać we wspomnianym wywiadzie. 

Sklep z odzieżą premium Mrespekta – dla kogo?

Hasłem przewodnim jest “Fashion For Modern Women”. Sklep premium MRespekta tworzy więc własną filozofię kobiecości z nastawieniem na kobiety współczesne. Dlatego marka skierowana jest do kobiet, które cenią perfekcjonizm, elegancję i chcą podkreślić pewność siebie. 

Odbiorcami są także kobiety, które spełniają się w życiu zawodowym, przez co również w światowej modzie. Kobiety, które zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale produktu, które dla przeciętnego odbiorcy mogą się wydawać mało ważne. Istotą jest jakość, szyk, elegancja i poczucie luksusu.

Jak sama autorka twierdzi, jej projekty są odzwierciedleniem jej osobowości. Małgorzata to bezwątpienia kobieta sukcesu, która zbudowała dużą firmę i markę odzieżową. Więc jeżeli też jesteś kobietą, która chce podkreślić swoją pozycje, to MRespekta jest zdecydowanie wyborem dla Ciebie.

Nowe kolekcje MRespekta

Nowości nie brakuje. Cyklicznie na sklepie pojawiają się nowe kolekcje, które za każdym razem zaskakują coraz mocniej! Marka ma za sobą dwie premiery w kolekcji 2021 i kolekcji jesień 2022, gdzie pojawiło się wiele, niesamowitych projektów, tych pojedynczych i tych w formie zestawu, który można dowolnie kompletować.

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!

Udostępnij artykuł, dziękujemy!