Wyprawki dla dzieci z najlepszej jakości tkanin

Nożyczki i igły do szycia

            Kompletowanie wyprawki dla dziecka to ważny element przygotowywania się do macierzyństwa. Odpowiednio dobrane rzeczy budują poczucie bezpieczeństwa i komfortu! Jaka powinna być idealna wyprawka?

            Wybierając rzeczy dla dziecka, poszukujmy certyfikowanych tkanin, antyalergicznych wypełnień oraz starannego wykonania. Takie wspaniałe akcesoria w autorskich wzorach znajdziecie w sklepie Marlette! Ręcznie szyte rożki, pościelki oraz ochraniacze do łóżeczka zachwycają starannością w każdym detalu. Sklep oferuje także ręczniki, otulacze, poduszki oraz kokony niemowlęce, czyli wszystko czego potrzebują młodzi rodzice kompletując akcesoria do wózka, łóżeczka i otulania maluszka.

            Marka Marlette korzysta tylko z certyfikowanych tkanin bambusowych oraz muślinowych. Te pierwsze zapewniają idealne połączenie delikatności z wytrzymałością, a w dodatku mają właściwości termoregulacyjne. Tkaniny muślinowe natomiast idealnie sprawdzają się w ciepłe dni zapobiegając przegrzaniu maleństwa.

            Co ciekawe do załogi Marlette, możecie zgłosić się także z własnymi pomysłami. Projekty indywidualne nie są im straszne, dlatego z chęcią spełniają marzenia młodych mam!

            A Ty, o czym marzysz dla swojego maleństwa? Sprawdź asortyment Marlette. Idealna wyprawka jest na wyciągnięcie ręki!

Artykuł napisany przy współpracy ze sklepem internetowym Marlette.pl

Kod rabatowy jest ważny do 15.08.2020 r.

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!

Udostępnij artykuł, dziękujemy!