Paula Tomala – Modelka mama – Instagram vs Rzeczywistość

Czy modelki mają lepsze życie będąc mamą niż Ty? Czy mają więcej czasu na dbanie o siebie? Widzisz ich piękne zdjęcia, gdzie są szczęśliwymi, zadbanymi mamami, a dzieci zawsze są czyste i wesołe. Paula Tumala – fotomodelka, która wystąpiła między innymi w teledysku Cleo i Donatana pokazuje jak jest naprawdę. Jej zdjęcie wywołało spory szum w 2020 roku, kiedy to zostało opublikowane.

Dwa lata temu Paula Tomala urodziła bliźniaczki ze swoim partnerem Karolem z którym ostatecznie się rozstała. Wcześniej jednak postanowiła pochwalić się ciekawym porównaniem na Instagramie. Porównaniem tego, jak wygląda rzeczywistość prawdziwej mamy, a jak przedstawiana jest na Instagramie. Z jednej strony widzimy nie uczesaną mamę w piżamie, która karmi swoje pociechy, a z drugiej wystrojoną i wymalowaną szczęśliwą mamę. Która wersja jest prawdziwa? Zapewne doskonale wiesz. Obserwujących profil Pauli z jednej strony post rozbawił, a z drugiej ujął. Rozpoczęła się ciekawa dyskusja, a fanki fotomodelki podzieliły się także swoimi historiami.

Kochana, ja mam trójkę dzieci i bardzo bym chciała, żeby zawsze był Instagram, ale wychodzi jak zwykle rzeczywistość.

Mówi jedna z użytkowniczek

U mnie bardziej zdjęcie numer dwa. Sprzątam na noc, a jak wstaje mały to jakieś 30 minut i jest tak samo jak przed sprzątaniem.

Komentuje następna

Instagram vs Rzeczywistość

Jak widać w pojedynku Instagram Vs Rzeczywistość na prowadzeniu jest szara rzeczywistość. Macierzyństwo to nie czyste i posprzątane mieszkanie. Wystrojona i pachnąca każdego poranku kobieta, która jest wyspana i ma energii na wiele przyjemności. To raczej smród pampersów, nocny płacz dziecka i nieustająca opieka nad małym szkrabem, który mocno się rozwija – zwłaszcza w pierwszym roku życia. Cieszy także fakt, że Polki na instagramie coraz częściej nie boi się pokazywać rzeczywistości i nie zakrzywia jej.

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!