Najlepsze pomysły na kreatywną randkę.

Chciałbyś zabrać swoją drugą połówkę na niezapomnianą randkę której długo nie zapomnicie, ale nie masz pomysłu? Sprawdź poniższe pomysły na niesamowite i kreatywne randki. 

1. Nietypowa kolacja.

Sprawdź czy w twojej okolicy nie ma restauracji, które oferują nietypowe wydarzenia. Dla przykładu, może być to kolacja w ciemnościach. Takie okoliczności wzbudzają w duże emocje i wzmacniają odczuwane smaki. Zapamiętamy to znacznie dłużej niż typową kolację przy świecach i z pewnością będziemy mieli o czym opowiadać znajomym.

2. Wspólny masaż.

Jest wiele salonów masażu które oferują tego typu rozwiązania. Kładziecie się obok siebie, w tle leci relaksująca muzyka a doświadczeni masażyści spowodują, że poczujecie się jak w niebie. Jest dużo rodzajów masaży, które możemy wybrać. Szczególnie wyjątkowym może być masaż z użyciem gorącej czekolady, który jest na prawdę romantyczny.

3. Escape room.

Wydarzenie w którym musicie działać wspólnymi siłami aby wydostać się z pokoju pełnego zagadek. Z pewnością wspólna kooperacja zbliży was do siebie, do tego będziecie świetnie się bawić. Jeżeli chcesz aby emocji było jeszcze więcej, wybierz taki escape room, w którym są pokoje rodem z amerykańskiego horroru. Strach potęguje emocje, jednocześnie zbliżając nas do siebie

4. Spontaniczna podróż.

Nie musi być to koniecznie podróż na drugi koniec świata. Wybierzcie się razem na dworzec, gdzie kupicie bilety w miejsce, które wspólnie wybierzecie. Może to być nawet miasto oddalone o godzinę od was. Wiadomo, im dalej, tym większe emocje będą nam towarzyszyć. Warto wybrać miejsce które coś wyróżnia, na przykład dostęp do morza, góry, itp. Chodzi o to, żeby obejrzeć rzeczy których nie macie możliwości podziwiania na codzień, będzie to szczególnie ekscytujące z uwagi na to że nie wiecie dokąd pojedziecie do momentu samego kupna biletu. Podczas jazdy tam sprawdźcie w internecie co warto zobaczyć i witaj przygodo! 

5. Laser Tag.

To super rozrywka dla osób lubiących strzelanki i nie tylko. Wybierzcie się wspólnie na specjalnie przygotowaną arenę, w której będziecie strzelać do siebie światłem! Może to być również super pomysł na podwójną randkę, weźcie swoich przyjaciół i wspólnie przeżyjcie niesamowite chwile. 

6. Wesołe miasteczko.

Randka prawie jak z filmu. Kolejki górskie, karuzele, zjeżdżalnie wodne czy gabinet krzywych zwierciadeł to tylko jedne z wielu atrakcji czekających na was w takim miejscu. Czas pełen emocji, który będzie jeszcze lepszy z bliską wam osobą u boku. 

7. Piknik na dachu nocą. 

Znajdź w swoim mieście dach, który jest otwarty, najłatwiej jest popytać znajomych, ktoś na pewno kiedyś w takim miejscu był. Weź koc, świeczki, wasze ulubione jedzenie, sery, winogrona i ruszajcie. Połóżcie się razem i oglądajcie gwiazdy, przy odrobinie szczęścia będziecie mogli zaobserwować spadającą gwiazdę i wspólnie wymyślić życzenie. Wino zawsze dodaje romantyczności w takich okolicznościach, lecz uważajcie z jego ilością, wysokość dostarczy wam wystarczających zawrotów głowy 🙂

8. Noc muzeów.

Co roku wiele miast organizuje noc, w której wszystkie muzea są otwarte. Obejrzyjcie wiele interesujących rzeczy i dowiedzcie się o fascynujących faktach pod osłoną nocy. Często przygotowywane są specjalne wydarzenia, w których możecie interaktywnie zwiedzać konkretne muzeum. Sporządźcie listę rzeczy, które chcecie zwiedzić i ruszajcie! 

9. Maraton filmowy.

Również jak poprzednia propozycja, zazwyczaj odbywa się w nocy. Często kina organizują nocny maraton horrów, związany z premierą nowego filmu. Jest to super opcja na wspólne spędzenie czasu w sali przepełnionej emocjami. 

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!