Czy on mnie kocha? 5 sygnałów, że tak jest!

Czy on mnie kocha? Czy jestem dla niego atrakcyjna? Wiele kobiet zadaje sobie podobne pytania. Jak sprawdzić, czy Twój mężczyzna Cię kocha? Czy miłość może być ogromna mimo upływu lat, jak to sprawdzić na początku związku? Czy każdy mężczyzna tak samo okazuje miłość? Poznajcie 5 sygnałów, które dobitnie pokazują, że on Cię kocha!

Romantyczne gesty

Wydaje się banalne. W sumie to nie powinno się tutaj znajdować ale warto o tym wspomnieć. To najbardziej charakterystyczny objaw miłości, ale romantyzm romantyzmowi nie jest równy. Dla niektórych romantyzm to kolacje w drogiej restauracji. To kolacje przy świecach. A może jednak Twój facet inaczej okazuje te uczucia? Może dla niego szczytem romantyzmu jest przygotowanie Ci kąpieli czy zrobienie kolacji? Może tak okazuje czułość? Jeżeli to robi to na pewno na swój sposób jest mocno romantyczny! Ale może prosty z niego chłop. Otwieranie drzwi od samochodu, długie rozmowy wieczorem, przygotowanie piżamki przed kąpielą – te wszystkie cechy również są oznaką romantyzmu. Jeżeli to robi, to na pewno jest romantyczny.

Mówi o waszej przyszłości

Jeżeli mówi o przyszłości to zawsze mówi o was. Nigdy o sobie. Wakacje planuje razem, wyjazd na weekend razem. Wyjście do knajpy za kilka tygodni – też razem. Jakieś zakupy? Pomysły na starość? Inne marzenia? Gdy widzi Ciebie w nich, to znaczy, że Cię kocha. Bo chce z Tobą spędzić resztę życia i w jego przyszłości jesteście razem. Może nie zawsze to okazuje, może nie najczęściej o tym wspomina, ale gdy tylko planuje wasze życie razem, to musi Cię kochać. Inaczej nie chciałby z Tobą być na zawsze.

Lubi spędzać z Tobą czas

Chce oglądać z Tobą filmy? Ewentualnie dzieli się swoim hobby, mimo tego, że jest to piłka nożna lub gry komputerowe, czyli tematy, które w ogóle Cię nie interesują? Co z tego! Sam fakt, że chce z Tobą objadać się popcornem przy dobrym seansie, wyjść na kolacje, pograć w bilard czy robić cokolwiek innego oznacza, że lubi spędzać z Tobą czas. Dzielić swoje zainteresowania, nawet jeśli, nie do końca one Ciebie interesują. A dlaczego? Faceci tak mają, ale jak kogoś kochają to lubią tej osobie opowiadać o tym, co ich interesuje. Wysłuchasz go, a jeszcze bardziej będzie chciał z Tobą robić inne rzeczy. Oglądać nawet Twoje ulubione filmy lub seriale. Byle by tylko być z Tobą.

Troszczy się o Ciebie

Skaleczyłaś się? Jest obok i daje buzi, żeby mniej bolało? Dba o Ciebie? Sam proponuje, żebyś kupiła sobie nowe spodnie lub buty? Albo po prostu pamięta, żebyś piła dużo wody, czy zjadła dobre śniadanie? Pyta czy jesteś głodna lub czegoś Ci potrzeba? Dlaczego masz zły dzień, albo jak się dziś czuje? To znaczy, że się troszczy o Ciebie. Zależy mu na Twoim dobrym samopoczuciu, czyli… kocha Cię! Bo gdy czujesz się dobrze, jesteś szczęśliwa to on też jest. A to bardzo mocno świadczy o tym, że mu na Tobie zależy i Cię kocha. 

Daje Ci Prezenty

Nie mówimy o drogich prezentach. Nie mówimy o drogiej biżuterii, eleganckich zegarkach czy szpilkach za 2.000 zł. Mówimy o innych prezentach, nawet tych drobniejszych. Nawet nie chodzi o kwiaty – bo te, byłyby zbyt proste do oceniania, czy Cię kocha. Przykładowo jednak jest w sklepie i robi zakupy, a tam widzi czekoladki, które uwielbiasz i kupuje Ci je. Albo kupuje CI nowy telefon, bo Twój jest uszkodzony. Albo po prostu, idzie z Tobą do sklepu, widzi, że podoba Ci się fajny bluzka i kupuje CI ją! Tak po prostu, bez okazji. To znaczy, że Cię kocha. Mimo skromnych, mniejszych lub większych zarobków, zawsze sprawia Ci jakieś fajne prezenty na miarę swoich oczekiwań. 

Chcesz więcej za darmo?

Chcesz otrzymywać więcej treści w tym temacie za darmo? Zostaw E-Mail, a wyślemy Ci je!

Obiecujemy, że nie spamujemy!