5 filmów, które możesz obejrzeć z dzieckiem w weekend

film

Nudzi Cię większość bajek, które ogląda Twoje dziecko? A może na co dzień unikacie telewizji i chcecie w sobotę wieczorem zrobić sobie atrakcje w postaci domowego seansu? Mamy dla Ciebie 5 filmów, które możesz obejrzeć z dzieckiem w weekend.

  1. Lego Przygoda i Lego Przygoda 2 – ten film spodoba się chłopcom oraz dziewczynkom, a także ich rodzicom. Razem wkroczcie w świat Lego, Lorda Biznesa oraz piosenki “Życie jest czadowe”.
  2. Cały świat Romy – film należy do kategorii wiekowej 9+ i opowiada o 10-letniej Romy, która nawiązuje nową relację z cierpiącą na demencję babcią. To ciekawy film o dorastaniu oraz trosce o drugiego człowieka.
  3. Operacja Człowiek w czerni – norweska produkcja z 2018 roku pełna przygód małych detektywów Tirli oraz Oliviera. Obejrzyjcie film i dowiedzcie się, co knuje zamaskowany złoczyńca oraz jaka prawda o historii miasteczka wyjdzie na jaw!
  4. Park Jurajski. Obóz kredowy – czwarta propozycja to nowy serial dostępny na platformie Netflix. Obóz dla młodzieży to nowy pomysł twórców Parku Jurajskiego. Atrakcję mają przetestować wyselekcjonowani młodzi ludzie z różnych światów. Na wyspie spotykają się zatem blogerka, pasjonat dinozaurów, syn zamożnego klienta parku oraz uzdolniona sportsmenka. Niestety, nie wszystko idzie jak po maśle!
  5. Giganci ze stali – nielegalne walki robotów i 11-latek, który trafia pod opiekę ojca, z którym nie miał wcześniej kontaktu? Film opowiada o nawiązywaniu relacji, budowaniu pewności siebie oraz o fantastycznej przyszłości, w której cyborgi zastąpiły bokserów w ringu.

A Wy macie swoje ulubione filmy lub bajki? Co dadalibyście od naszej listy „5 filmów, które możesz obejrzeć z dzieckiem w weekend”? Miłego oglądania!